Odosielame do 2 dní. Darček ku každej objednávke.
Novinky

Trendy vo výzdobe internátov v roku 2022 – foto na plátno

Trendy vo výzdobe internátov v roku 2022 – foto na plátno

Foto na plátno vo vašom internáte je jednoduchý a cenovo dostupný spôsob, ako vytvoriť kreatívny a relaxačný priestor.

Ak ste začali študovať na novej vysokej škole v meste mimo vášho bydliska prišiel čas na to zariadiť si svoju internátnu izbu podľa vašich predstáv. Veľmi dôležité je priestor využiť maximálne, pretože to bude miesto kde budete najbližšie roky jesť, spať študovať a v neposlednom rade si užívať študentský život po celý školský rok.

Ako si vyzdobíte izbu na vašom internáte je polovica úspechu pri doštudovaní na vašej škole. Je veľmi dôležité aby miesto kde sa budete každý deň vracať bolo príjemné inšpiratívne a zároveň relaxačné. Popravde väčšina internátnych izieb je čokoľvek iné ako príjemné ak do nich po prvý krát vstúpite. Nenechajte sa však odradiť. Ak vás uvítajú staré, ošúchané a špinavé steny predstavte si ako keby boli veľkým prázdnym plátnom, ktoré čaká na váš jedinečný štýl a kreativitu. Najlepší a najdostupnejší spôsob, ako to dosiahnuť, je vlastné nástenné umenie alebo foto na plátno, ktorým zútulníte celú vašu izbu.

Foto na plátno, zarámujte Vaše spomienky

Tu vám ponúkame, niektoré z najhorúcejších trendov v zdobení internátov v roku 2022 – foto na plátno

Zaveste vedľa svojej postele reťaz žiarivých svetiel a fotografií

Žiarivé svetlá sú neuveriteľných spôsobom, ako vyzdobiť izbu na vašom internáte. Zaobstarajte si reťaz žiarivých svetiel a zaveste ju zvisle na stenu vedľa vašej postele. Veľmi dobrý efekt to má v oblasti čela postele a rovnako dobre to pôsobí aj zavesené po boku postele. Ďalej si vezmite špendlíky a pripnite nimi svoje obľúbené fotografie. Pod svetlá však môžete zavesiť aj umelecké výtlačky či foto na plátno. Vytvoríte tak úžasnú atmosféru, ktorá predstaví vaše spomienky na fotografie v nádhernom jemnom svetle. Vymieňajte si fotografie podľa aktuálnej sezóny, aby vaša izba bola stále originálna a zaujímavá. Môžete tak uchovávať nové spomienky, ktoré práve vznikli vo vašom období života strávenom na akademickej pôde.

Vytvorte mini galériu z foto na plátno

Táto myšlienka je nadčasová, klasická a vždy vyhovujúca novodobým trendom. Zdobenie pomocou takéhoto umenia je veľmi jednoduché. Zaobstarajte si viacero menších foto na plátno alebo fotiek v rámčekoch a zavesením na stenu si vytvoríte vlastnú mini galériu umenia. Novodobé trendy milujú miešanie a spájanie rôznych štýlov umenia, aby sa dosiahol maximálny vizuálny dojem, takže sa pustite do divokej práce s umeleckými výtlačkami alebo osobnými fotografiami.

Je to výborný spôsob ako vytvoriť vo vašej internátnej izbe pocit domova a predviesť svoju osobnosť prostredníctvom svojich špeciálnych spomienok. Ak ste dostali fotografie v rámčeku alebo na plátne ako darček, je to tiež skvelý spôsob, ako ich zobraziť.

Foto na plátno – nezabúdajte na dôležité okamihy

Na vyplnenie prázdneho priestoru na stene použite motív na plátne

Vyberte si jednu pútavú priestor vyplňujúcu potlač na plátno, ktorá pokryje jednu stenu a nastaví tón celej miestnosti. Na tento účel sú veľmi vhodné abstraktné výtlačky, ktoré ponúkajú celý rad možností od sofistikovaných a minimalistických až po tie najodvážnejšie. Tlač na plátno môže tiež poskytnúť ústredný bod pre zvyšok vašej internátnej dekorácie. Jednoducho si vyberte jednu hlavnú farbu z umeleckého diela a potom už len získajte akcenty, ku ktorým doladíte napríklad koberce či prikrývky.

Foto na plátno alebo fotografie v rámčeku, ktoré rozžiaria vaše police a stolové dosky

Vaše steny nie sú jediným priestorom, ktorý môžete vyzdobiť vašimi fotografiami. Poličky na knihy, konferenčný stolík, nočný stolík a akýkoľvek iný plochý povrch môžu byť zdobené vašimi obľúbenými fotografiami na plátne alebo výtlačkami v rámčekoch.

Objednávajte na www.deviant.sk alebo priamo na odkaze FOTONAPLATNO

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

0
0